בואו חושך לגרש בתלת מימד

התנסות יצירתית טכנולוגית לכבוד חנוכה

יעל זאבי

מנהלת בנימין טק

כשהיינו ילדים נהנינו ללמוד ולהתנסות בתחומים שונים. היו את אלה שלמדו לנגן בפסנתר, אלה ששיחקו כדורגל, תולעי ספרים ואת אלה שפירקו והרכיבו מוצרי חשמל כדי לראות איך פועלים מבפנים.

היום כבר ברור שהיצירתיות והיכולת להמציא היא אחד הכלים הכי חשובים בעולם המתפתח שלנו. כשהדמיון והסקרנות של הילדים בשיאם זה הזמן המתאים לגלות את העולם הטכנולוגי.

בחנוכה האחרון פתחנו את המעבדה ליצירתיות לילדי בנימין בפעילות לכבוד החג. הילדים הגיעו למתחם החדש של המעבדה, שם נחשפו לעולם של יצירה טכנולוגית. 

בנינו יחד נר חשמלי לחנוכה שנדלק באמצעות חיישן אור. הילדים למדו איך נראה מעגל חשמלי, ואיך בעזרת חיישן אור, טרנזיסטור, נגדים ונורת לד הנר נדלק באופן אוטומטי בחושך. 

במדפסת תלת מימד הדפסנו את ראש הנר ואת הנר עצמו. הילדים ראו את המדפסת מדפיסה בתלת מימד, למדו איך אפשר לבנות דברים מחיישנים פשוטים, קיבלו הסברים ספציפיים על ההתנסות המשותפת וחזרו הביתה עם הנר שהכינו בעצמם, שפועל בדומה לתאורת חירום.

במעבדה ליצירתיות הילדים נפגשים עם דברים שהם בונים בעצמם, ופותחים את הראש ליצירתיות והתנסות. במעבדה יש ציוד אלקטרוניקה והדרכה על מנת שהילדים יפתחו פרויקטים בעצמם.

הילדים לומדים לחקור, לפרק, להרכיב מחדש וליצור פתרונות משלהם. גם אם הדברים לא עובדים אנחנו חוקרים יחד להבין איפה התקלה.

במעבדה ליצירתיות אנחנו נותנים את הפלטפורמה ללמידה מעשית, מקום לחקור וליצור.

קורסים וסדנאות עם המרצים הכי טובים

 

 

לא, זה ממש לא רק אוכל מפנק.

 

 

 

 

שכל עסק חייב לנהל

 

 

מה זה ואיך זה עובד?

 

 

אז למה חשוב למתג את העסק

 

 

התנסות יצירתית טכנולוגית לכבוד חנוכה

 

 

כל מה שיזם צריך לדעת כשהוא רוצה לעבוד עם מתכנת

 

 

 

 

אבל איך עושים את זה?

 

 

גם מהסמארטפון

 

 

האם יש קיצורי דרך?

 

 

צרו קשר

ונחזור אליכם בהקדם :)

שלחו פרטים

וניצור איתך קשר

שלחו פרטים

ונשמור לכם מקום

שאלה מעולה :)

חלל עבודה משותף (המכונה באנגלית: Coworking Space) הוא סביבת עבודה שבה מתאספים פרטים וחברות שונות, בדרך כלל בתחילת דרכן או כשהן בשלבי התפתחות, לשם פעילות עסקית.

חלל העבודה המשותף מאפשר שכירת מרחב עבודה שיתופי לעצמאיים, כתחליף לעבודה מהבית או שכירות משרד ומציע תנאי עבודה נוחים אף משותפים כמו מטבח, ולובי, ובנוסף משמש גם לאירועים עסקיים וחברתיים.

אדם הבוחר לעבוד מתוך מתחם עבודה יכול להשקיע את עיקר זמנו בפיתוח העסק שלו ופחות באדמיניסטרציה. כל מה שקשור להוצאות המשרד, מדפסות, ריהוט, אינטרנט, ניקיון, חדרי ישיבות וכו' הוא מקבל כחלק מהשירות שמציעות החברה שמספקת את חלל העבודה המשותף.

מטרה משנית של חלל העבודה המשותף היא יצירת קהילה עסקית- חברתית.

מתוך ״ויקיפדיה״