יודעים איך נראה Happy Hour אצלנו במתחם? כנסו כנסו.

לא, זה ממש לא רק אוכל מפנק.

יעל זאבי

מנהלת בנימין טק

השוכרים שלנו בבנימין טק נהנים להיות חלק מקהילה חמה ועוטפת של יזמים ובעלי עסקים וחשופים בכל יום לעוד שיתופי פעולה וחיבורים עסקיים, מפגשים עם משקיעים ולקוחות חדשים.

בכל שבוע נפגשים חברי וחברות המתחם ל Happy Hour מפנק ועל הדרך יוצרים חיבורים חדשים ומפתיעים. כמובן, תמיד אפשר לקבל עצות קטנות לכל שאלה ובכל נושא רק בזכות מגוון תחומי העניין הרחב של חברי בנימין טק.

מרגש לראות שהחיבורים שקורים כאן הופכים גם לחברויות וקשרים קרובים. רגעים יפים של הפסקת קפה, וגם עזרה ותמיכה ברגעים שפחות.

קורסים וסדנאות עם המרצים הכי טובים

 

 

לא, זה ממש לא רק אוכל מפנק.

 

 

 

 

שכל עסק חייב לנהל

 

 

מה זה ואיך זה עובד?

 

 

אז למה חשוב למתג את העסק

 

 

התנסות יצירתית טכנולוגית לכבוד חנוכה

 

 

כל מה שיזם צריך לדעת כשהוא רוצה לעבוד עם מתכנת

 

 

 

 

אבל איך עושים את זה?

 

 

גם מהסמארטפון

 

 

האם יש קיצורי דרך?

 

 

צרו קשר

ונחזור אליכם בהקדם :)

שלחו פרטים

וניצור איתך קשר

שלחו פרטים

ונשמור לכם מקום

שאלה מעולה :)

חלל עבודה משותף (המכונה באנגלית: Coworking Space) הוא סביבת עבודה שבה מתאספים פרטים וחברות שונות, בדרך כלל בתחילת דרכן או כשהן בשלבי התפתחות, לשם פעילות עסקית.

חלל העבודה המשותף מאפשר שכירת מרחב עבודה שיתופי לעצמאיים, כתחליף לעבודה מהבית או שכירות משרד ומציע תנאי עבודה נוחים אף משותפים כמו מטבח, ולובי, ובנוסף משמש גם לאירועים עסקיים וחברתיים.

אדם הבוחר לעבוד מתוך מתחם עבודה יכול להשקיע את עיקר זמנו בפיתוח העסק שלו ופחות באדמיניסטרציה. כל מה שקשור להוצאות המשרד, מדפסות, ריהוט, אינטרנט, ניקיון, חדרי ישיבות וכו' הוא מקבל כחלק מהשירות שמציעות החברה שמספקת את חלל העבודה המשותף.

מטרה משנית של חלל העבודה המשותף היא יצירת קהילה עסקית- חברתית.

מתוך ״ויקיפדיה״