מי אנחנו

בנימין טק הוקם במטרה לאפשר סביבה עסקית לחברות הייטק תוך חיבור תושבי בנימין לתעשייה וליצירה טכנולוגית. בשאיפה להגיע תוך 5 שנים למאות עובדים בתעשיית ההייטק בבנימין.

בנימין טק הוא פרוייקט משותף למועצה האזורית בנימין ולחברה לפיתוח מטה בנימין.

בנימין טק מפעיל: מתחם עבודה משותף ומשרדים להשכרה בשער בנימין, בית ספר BETA למקצועות ההייטק, אקסלרטור טכנולוגי ליזמים THE GATE, חדר מייקרס ותוכניות טכנולוגיות ויזמיות לילדים ונוער – המעבדה ליצירתיות

הכל במטרה לפתח בבנימין תעשיית הייטק.

אנחנו תמיד כאן

0525666679

מוזמנים לדבר או לשלוח הודעת ווצאפ

office@binyamintech.co.il

איפה מתעדכנים?

איך מגיעים?

קומה 1 בית החברה לפיתוח 

שער בנימין

Waze

Coordinates of this location not found

למה הייטק?

שוק התעסוקה כבר עבר תהפוכות רבות לאורך ההיסטוריה, כך שהוודאות היחידה שקיימת לגבי שוק התעסוקה העתידי, זו אי הוודאות. 

על פי מחקר שנעשה באוניברסיטת אוקספורד 45% מכלל המשרות המוצעות בשוק ייעלמו בעשור הקרוב. בתוך כך, המחקרים מצביעים בבירור על קצב הולך וגובר של שינויים ושיפורים טכנולוגיים. כיום ברור לכל כי עולם העבודה משתנה במהירות לכיוון של משרות הדורשות יזמות, יצירתיות וטכנולוגיה. בעתיד הקרוב, יהיה קשה עד בלתי אפשרי למצוא עבודה עבור מי שלא יעמוד בתכונות הללו. 

ישראל, כאומת הסטארטאפ, מנצלת שינויים אלו להתעצמות כלכלית ומדינית ואנו רואים חשיבות בכך שההתישבות בבנימין תהיה חלק בלתי נפרד מהתהליך. אכן תושבים רבים במועצה עובדים בתעשיית ההייטק, אך עדיין העשיה ומקומות התעסוקה נמצאים מחוץ לבנימין ולכן ההשפעה של עשייה זו על האזור כמעט ולא מורגשת. החזון שלנו הוא לייצר כלכלה מקומית חזקה. לאפשר לכל תושב שחפץ בכך הזדמנות להשתלב בהייטק, ולהביא חברות הייטק להקים מרכזי פיתוח בבנימין. משיכה של תעשיות מתקדמות לבנימין הן מפתח לצמיחה כלכלית אזורית. 

איך מביאים הייטק לבנימין?

ענף ההייטק, קטר המשק הישראלי, הוא מכרה זהב של הזדמנויות. על מנת להביא הייטק לבנימין אנחנו צריכים להתמקד בבניית התשתית שתייצר הזדמנויות עסקיות עבור חברות הייטק.

הפעולות שאנו עושים יוצרות ביניהן סינרגיה עסקית ואקוסיסטם המאפשר צמיחה של הייטק בבנימין. 

כל הזכויות שמורות ל׳בנימין טק׳ 2021.

אבל עזבו זכויות, אנחנו בעיקר מרגישים מחוייבות לעודד פה בבנימין חדשנות ויזמות בראש קהילתי נעים ומזמין 🙂

צרו קשר

ונחזור אליכם בהקדם :)

שלחו פרטים

וניצור איתכם קשר

שלחו פרטים

וניצור איתכם קשר

שלחו פרטים

וניצור איתך קשר

שאלה מעולה :)

חלל עבודה משותף (המכונה באנגלית: Coworking Space) הוא סביבת עבודה שבה מתאספים פרטים וחברות שונות, בדרך כלל בתחילת דרכן או כשהן בשלבי התפתחות, לשם פעילות עסקית.

חלל העבודה המשותף מאפשר שכירת מרחב עבודה שיתופי לעצמאיים, כתחליף לעבודה מהבית או שכירות משרד ומציע תנאי עבודה נוחים אף משותפים כמו מטבח, ולובי, ובנוסף משמש גם לאירועים עסקיים וחברתיים.

אדם הבוחר לעבוד מתוך מתחם עבודה יכול להשקיע את עיקר זמנו בפיתוח העסק שלו ופחות באדמיניסטרציה. כל מה שקשור להוצאות המשרד, מדפסות, ריהוט, אינטרנט, ניקיון, חדרי ישיבות וכו' הוא מקבל כחלק מהשירות שמציעות החברה שמספקת את חלל העבודה המשותף.

מטרה משנית של חלל העבודה המשותף היא יצירת קהילה עסקית- חברתית.

מתוך ״ויקיפדיה״