קחו את המיזם שלכם לשלב הבא

המחזור הבא יפתח בקרוב

אקסלרטור שמטרתו לעזור ליזמים טכנולוגיים להאיץ את פיתוח המיזם שלהם. 

התוכנית מיועדת לסטארטאפים בתחילת דרכם ומקנה להם כלים, ידע וחיבורים לתעשיית ההייטק שיאפשרו להם להצליח בגיוס הון ראשוני ובהקמת חברה.

מה כוללת התכנית?

  • ליווי ע"י צוות מנהלים מוביל בעל ניסיון מקצועי ותוצאות מוכחות
  • מעטפת מקצועית תומכת בתחומים העסקיים, השיווקיים, המשפטיים, והפיננסיים
  • מנטורים מהמובילים בארץ
  • חשיפה למשקיעים
  • נטוורקינג עם יזמים נוספים
  • שימוש חופשי במתחם העבודה והמשרדים של בנימין טק לצורך עבודה על המיזם
  • חיבור למשרדי עו"ד בינלאומיים ופירמות רו"ח
  • grant לשרותי ענן בAWS וב Google cloud
  • והכי חשוב, הזכויות על המיזם נשארות רק שלכם!

הרצאות וסדנאות

מדי שבוע תפגשו עם מומחים מתחומים שונים מעולם היזמות, שיעבירו לכם הרצאות מקצועיות וסדנאות פרקטיות בנושאי יזמות טכנולוגית ומיומנויות עסקיות.

כמו כן תשתתפו בסיורים מקצועיים בחברות הייטק מובילות ותיקחו חלק באירועי טק רלוונטיים.

המומחים יתנו לכם גישה לתחומים שונים בתעשייה: ארכיטקטורה טכנולוגית, שיווק, פיתוח מוצר, מודל עסקי, פטנטים, UI/UX, ייעוץ משפטי, גיוס כספים ועוד.

חיבורים עם משקיעים

התוכנית תעניק לכם ידע וכלים להצגת המיזם שלכם בצורה נכונה ואפקטיבית למשקעים.
במסגרת התכנית תקבלו גם הזדמנויות להציג את המיזם שלכם בפני אנשי תעשייה, חברות הייטק, משקיעים, קרנות הון ובעלי עניין, הכל בהתאם לתחום המיזם ורמת בשלותו.

ליווי ומנטורינג אישי

לאחר השלב המקדים, תקבלו ליווי אישי, מנטורינג ותמיכה מקצועית. 
התכנית כוללת עבודה מונחת להגדרת הייחוד של המיזם, הגדרות מוצר, הלקוח, המתחרים וכו'
צוות האקסלרטור יבנה יחד אתכם, יעדים אישיים ותוכנית עבודה עבור המיזם שלכם.
התכנית עמוסה ודורשת עבודה אינטנסיבית על המיזם שלכם, במטרה להגיע ליעדים עסקיים וטכנולוגיים; MVP, לקוחות ראשונים וגיוס הון ממשקיעים.
קחו בחשבון כי ההצלחה שלנו בקידום המיזם שלכם תלויה בהשקעת זמן משמעותית מצידכם.

ניהול מקצועי

תהליך הקבלה לאקסלרטור

לאחר ההרשמה, צוות האקסלרטור יצור איתך קשר על מנת להכיר טוב יותר אותך ואת המיזם שלך.
במהלך חודש ינואר, תתכנס ועדה שתבחן את נתוני המיזמים ותבחר את המתאימים מבניהם.
המיזמים יבחרו לפי הרכב הצוות וכישוריו, רמת בשלות המיזם, מענה על צורך השוק וחדשנות המיזם.

מבנה התוכנית

השלב הראשון של התוכנית יכלול 4 מפגשים שיערכו בימי שני בין השעות 9:00-16:00 בתאריכים: 
6.2 | 13.2 | 20.2 | 27.2 ההשתתפות בשלב זה היא ללא עלות.
במהלך מפגשים אלו תעשו עבודה עסקית על המיזם שלכם וכך נכיר אתכם טוב יותר. 16 המיזמים המובילים ימשיכו איתנו לתוכנית המלאה.  

התוכנית המלאה תפתח ב 13.2 ותתקיים בבנימין טק בשער בנימין. התוכנית תכלול 17 מפגשים בימי שני בין השעות 9:00-18:00. 
התוכנית ממומנת על ידי משרד הכלכלה ובנימין טק והשתתפות בתוכנית היא בעלות של 1,521 ש"ח בלבד למיזם.
המפגשים בנויים מהרצאה / סדנא עם מומחה, פגישות אישיות עם מיכאל מזרחי מנהל התוכנית וצוות המנטורים המלווה את התוכנית וזמן לעבודת צוות על המיזם. 
במהלך התוכנית תקבלו גישה חופשית לעבודה על המיזם שלכם במתחם בנימין טק.

Demo Day

לקראת סיום האקסלרטור יתקיים אירוע Demo Day בו תציגו את המיזם שלכם בפני משקיעים ודמויות מובילות בתעשייה.

מיזמים נבחרים מהמחזורים הקודמים:

אקסלרטור The Gate מושך יזמים ויזמיות מכל רחבי הארץ, בוגרי התוכנית רואים כאן את ביתם המקצועי וממשיכים להגיע לפגישות, התייעצויות ולשתף מניסיונם יזמים בתחילת דרכם.

בשנתיים האחרונות זכינו ללוות באופן אינטנסיבי מעל ל50 יזמים באקסלרטור, ואנו גאים להיות חלק בלתי נפרד מהחדשנות הישראלית.

indicium

אורי טבע , אורית לוי טבע, רן זרביץ'

אינדיסיום מפתחת פלטפורמת ניהול עבור מנהלי ציי הרכבים. המפתרון מנגיש את המידע הטלמטרי על גבי וידאו, מנתח ומעריך סיכונים לטווחי זמן קצרים וארוכים כאחד ומספק המלצות למניעת מצבי קיצון. 

Swipesells

נתי גיאת, גלעד טקוני

swipesells מאפשרת לבעלי אתרי תוכן למכור מוצרים שקשורים לתכנים של האתרים שלהם. אנחנו מבצעים בעבורם את כל מה שקשור למכירה, ניהול לקוח, הזמנות, ביטולים, החזרות, משלוחים ועוד… ונותנים לבעל האתר להינות מעמלות מכירה של המוצרים. אלגוריתם המלצות המוצרים מאפיין את תוכן העמוד, וממליץ לגולשי האתרים מוצרים רלוונטים ביחס לתוכן אותו הם קוראים.

Wizer

ברק תורג'מן, יגאל אלפסי

פלטפורמה להזמנת שירותים אונליין מעסקים. באמצעות ממשק נוח ופשוט וע"ב תבנית עיצובית קבועה, העסק בונה לעצמו אתר המציג את השירותים ומאפשר את הזמנתם אונליין כולל: תיאום מועד, תשלום, הזמנת תוספות ושדרוגים, מענה על שאלות נדרשות ועוד. העסק זמין 24 שעות להזמנות. בלי שיחות מיותרות ותיאומים מייגעים.

VISecurity

אביתר גרשוני, דניאל בר דגן

מערכת אבטחה חדשנית מבוססת בינה מלאכותית המספקת פתרונות מקצה לקצה באופן ממוחשב ואטומטי. המערכת מספקת פתרון כולל לאבטחת אזורים נרחבים, ישובים ומתקנים שונים בזמן אמת היתרונות הבולטים: המערכת החכמה חוסכת בכח אדם ובנוסף המערכת מספקת תצפית, גילוי, חקירה, ניתוח ודיווח – בזמן אמת – וזמינות מלאה. כמו שעון!

AcidWall

רונן לוי, אלדר ירדן, גדעון גור אריה

AcidWall היא מערכת אבטחת רשת חדשנית להגנה מפני משתמשים מורשים שניתנת כהתקנה מרכזית בתוך רשת הלקוח כשירות, או במשולב וללא צורך בהתקנת רכיב בנקודות הקצה המערכת מקליטה ומנטרת בזמן אמת את פעילות המשתמשים מכל סוגי ההרשאות – מנהלים, תומכים ונותני שירות.

The DailyAdoption

רותם אנטמן, אייל לוי

הDailyAdoption זו פלטפורמה שמשלבת טריגרים חבריתיים וגיימיפיקציה שמאפשרת לאנשים לחוות אימוץ אונליין ועוזרת למקלטי חיות להגדיל תרומות ולשמר תורמים

Chargepool

דוד מרקוביץ, נעם בלייברג

שירות לשיתוף עמדות הטענה ביתיות לרכב חשמלי. באמצעות אפליקציה הכוללת מפת עמדות, מחשבון מניית חשמל ויומן לניהול עמדה ניתן להטעין בכל מקום ולהרוויח מעמדת ההטענה הביתית.

BD Alert

אברהם דוידסון, אשר וקנין

טכנולוגיה פורצת דרך המזהה תקלות בתשתיות הנכס כבר בתחילתן, ומסייעת למנוע נזקים כבדים לגוף ולרכוש. הכלי אותו פיתחנו מזהה תקלת מים כבר בשלב ההתהוות כאשר התיקון זול ופשוט, לאחר מכן המשתמש מקבל התרעה ובשעת הצורך האספקה לנכס תנותק על מנת למנוע נזק כבד יותר לגוף ולרכוש.

Keepi

לאה קרנסדורף, רובי הרץ

Keepi הינה אפליקציה שפותחה בכדי לעזור למנוע אסונות של שכחת ילדים ברכב ולאפשר לגנים ולהורים מעקב על נוכחות הילדים. למערכת פונקציות נוספות כגון התראות על ציוד חסר, שעון נוכחות לעובדות וכרטיס תלמיד המכיל מידע אישי על כל תלמיד כולל פרטים בנוגע לרגישויות שונות. המעקב נעשה באמצעות שליחת מסרונים אוטומטיים. המערכת בנויה בצורה חברותית ודינמית ומאפשרת למנהלת הגן לנהל ולשנות פונקציות בעצמה.

Amigo

אלעד חג'ג', אמיתי כהן

אפליקצית תיירות למטייל העצמאי הנותנת הסברים בוידאו בצורה חווייתית ומעניינת ע"י מדריכי תיירים אמיתיים , על כל אתר בעולם . בנוסף מערכת חכמה המתכננת ומארגנת ומציעה מסלולי טיולים ואטרקציות ע"פ העדפות המשתמש.

AGER

אודי בר לבב, אליק אבידן

A.G.E.R.- Assessing Global Environmental Risks פלטפורמה למדידת השפעות סביבתיות על נכסי נדל"ן, תוך שימוש באלגוריתמים ו AI. לחיצה על המפה יוצרת דוח סביבתי עבור כל נכס בכל נקודה בעולם. הדוח כולל מדד המשקלל פרמטרים סביבתיים מרכזיים, חיוביים ושליליים. המדד ישמש כלי לקבלת החלטות טרם רכישה ולהערכה כלכלית של סיכונים סביבתיים בנכסי נדל"ן.

PunctuALL

משה סיטרואן

אפליקציה לתזמון מדוייק של נסיעות עבור נוסעי התחבורה הציבורית, שהזמן שלהם חשוב להם. באמצעות שימוש במיקומי משתמשים ואלגוריתמים לחישוב עומסי התנועה, וכך נחבר בין Waze ו-Moovit למשהו מושלם.

TheyAre

ז'אק בלומהוף, דוד פרידמן

רשת חברתית ייעודית להנצחת זיכרון אהובינו שהולכים לעולמם. שיתוף מודעות אבל, תנחומים, תמונות, סרטונים, סיפורים, אירועים, וזיכרונות אחרים. מאפשר בנוסף לשמור על חומרים דיגיטלים מבעוד מועד, למסירה או הפצה מתוזמנת לאחר המוות.

Viator

איליה פריצקר, יורי לכטציב, אלקס ליטובסקי, ארסני קריזנוב

רחפנים הם התחבורה האווירית של העתיד. הבעיה גדולה ביותר של רחפנים היום היא טווח טיסה מוגבל עם מטען גדול והדבר נובע מקיבולת אנרגטית קטנה של סוללות. אנחנו בViator פיתחנו רחפן היברידי בעל תצורה ייחודית עם יכולת המראה ונחיתה אנכית המלווים בטכנולוגיה חדשנית לניהול וניצול אנרגטי חכם. הרחפן מתאים לשימוש אזרחי או צבאי עם יתרונות לסביבה אורבנית.

UPA

יוני גוטמן

היתרון של האקדח הינו הגודל שלו – ניתן להסלקה ונוח לשאת כל הזמן, אך זה גם החסרון הגדול שלו – מחקרים מראים כי שוטרים מאומנים פוגעים מחוץ למטרה בלמעלה מ 80% מהירי !! UPA הינה מערכת המגבירה את דיוק הפגיעה באקדח בעשרות אחוזים על ידי שילוב כל סוגי האמצעים הקיימים לאקדח כחלק אינטגרלי מנרתיק המחסנית המתחברת כידית הסתערות לאקדח.

FuGu Sense

אייל חיראק, נריה ענקי

FuGu Sense הינה מערכת אקטיבית אוטונומית אישית למניעת טביעות המוטמעת בבגד הים. המערכת שלנו מבוססת טכנולוגיה לבישה (wearables) ו IoT ומזהה אירוע טביעה בזמן אמת על ידי ניטור מדדים פיזיולוגיים, ומציפה את הטובע באופן אוטומטי לחלוטין.

Rangom

אלון מרטין, עידן עמר, אלן רובין, נתאי בן יוסף

מפסיקים להתלבט – יוצאים עם רנגום! אפליקציית הבילויים שתעזור לכם להחליט "לאן יוצאים היום?" בוחרים איזור סגנון ואנשים, ויאללה יוצאים!

Dynamic Orthotics

גדעון וינברגר, אביתר גרסטל

Dynamic Orthotics הינו מדרס חדשני המתאים את עצמו לרגל המשתמש. המערכת מכילה מערכת חישה המספקת מידע ביומכני לגבי המשתמש ומערכת דינמית המאפשרת שינוי במבנה המדרס. המערכת מאפשרת התאמת מדרסים תוך לקיחה בחשבון של יציבת המשתמש ופיזור לחצים על פני כף הרגל.המערכת יעילה לטיפול בכאבי מפרקים, בעיות יציבה, רגל סוכרתית ואי נוחות כללית בכף הרגל.

Arigo

יעקב רייס, גדי אלמקייס

חברת ARIGO מפתחת מיכון אוטומטי לליקוט תפרחות קנביס באופן יעיל תוך חיסכון עצום בכוח אדם. שיטת הליקוט מבוססת על יישום טכנולוגיה קיימת מעולם החקלאות, לאחר מחקר ופיתוח וביצוע התאמות לצמח הקנביס.

שאלות נפוצות

ההשתתפות כרוכה בדמי השתתפות של 1,521 ₪ למיזם, את דמי ההשתתפות תשלמו רק אחרי שתתקבלו לתוכנית המלאה. ראו תקנון הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

האקסלרטור מופעל בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, והוא חלק מתוכנית MaofTech שמטרתה לקדם תרבות של יזמות טכנולוגית באזורי עדיפות לאומיים. התוכנית בבנימין מופעלת על ידי אביב אלנתן בע"מ בשיתוף בנימין טק.

טובים השניים מהאחד – זה נכון בחיים וזה נכון גם בסטארטפ. כמו מרבית המשקיעים בתעשייה גם אנחנו מעדיפים להשקיע ביזמות ויזמים שמגיעים כצוות. צוות אידאלי יכלול 2-3 שותפים.

אנחנו מחפשים יזמים שיכולים להוציא לפועל את היוזמה שלהם, לכן ישנה עדיפות לשותף טכנולוגי או לטכנולוג שמוכן לעבוד עבורכם בפיתוח המיזם.

הזמן שתשקיע או תשקיעי בתוכנית הוא השקעה במיזם שלך! אנחנו מחפשים יזמים רציניים שמעוניינם להשקיע לפחות 15 שעות בשבוע בקידום המיזם שלהם.

סדנאות התוכן והמפגשים מתקיימים בימי שני בבוקר, ואנחנו ממליצים לפנות את כל המשך היום לעבודה משותפת על המיזם. 

השלב הראשון של התוכנית (4 מפגשים) יתקיים במשותף יחד עם מאיץ בית שמש ומאיץ אריאל – מיקום ימסר בהמשך
השלה השני יתקיים בבימין טק בשער בנימין – נוכחות היזמים חובה בלפחות 80% ממפגשי התוכנית.

שלחו פרטים

וניצור איתכם קשר

שלחו פרטים

וניצור איתכם קשר

שלחו פרטים

וניצור איתך קשר

שאלה מעולה :)

חלל עבודה משותף (המכונה באנגלית: Coworking Space) הוא סביבת עבודה שבה מתאספים פרטים וחברות שונות, בדרך כלל בתחילת דרכן או כשהן בשלבי התפתחות, לשם פעילות עסקית.

חלל העבודה המשותף מאפשר שכירת מרחב עבודה שיתופי לעצמאיים, כתחליף לעבודה מהבית או שכירות משרד ומציע תנאי עבודה נוחים אף משותפים כמו מטבח, ולובי, ובנוסף משמש גם לאירועים עסקיים וחברתיים.

אדם הבוחר לעבוד מתוך מתחם עבודה יכול להשקיע את עיקר זמנו בפיתוח העסק שלו ופחות באדמיניסטרציה. כל מה שקשור להוצאות המשרד, מדפסות, ריהוט, אינטרנט, ניקיון, חדרי ישיבות וכו' הוא מקבל כחלק מהשירות שמציעות החברה שמספקת את חלל העבודה המשותף.

מטרה משנית של חלל העבודה המשותף היא יצירת קהילה עסקית- חברתית.

מתוך ״ויקיפדיה״