קהילת ההייטק של בנימין

הגיע הזמן שהקהילתיות בבנימין תהיה רלוונטית גם בכל מה שקשור לקריירה שלך.

בנימין טק בשיתוף מועצה אזורית בנימין מובילים עבורכם קהילה שמחברת בין אנשי ונשות הייטק מבנימין, מייצרת שיח מקומי מקצועי ומאפשרת לכל מי שמתחבר לעולם הזה מקום להכיר, לחלוק ידע, להתפתח מבחינה מקצועית, וללמוד יחד זה מזה.

בואו להיות חלק מאקוסיסטם של קשרים והזדמנויות!

אנחנו מזמינים אותך להצטרף למיזם חדש ומרענן שייקח את התרבות המקומית בבנימין כמה צעדים קדימה לעולמות של הייטק וקריירה.

אז מה היה לנו השנה

קורסים לפיתוח קריירה:

קורס ראשי צוותים

בשיתוף שני חברי גילדה, יוסי סבתו מעפרה ויעל דהאן מדולב שניהם ראשי קבוצות בחברות מובילות הרמנו קורס הכשרה למפתחים שרוצים להתקדם לתפקידי ניהול. יצאנו לדרך עם קבוצה של 10 חבר'ה מוכשרים והיה פשוט תענוג!

ניפגש במחזור הבא!

קורס מיתוג אישי

בהנחיית תום מילנר גורביץ. קורס מעולה שנתן למשתתפים כלים וליווי אישי כדי לגשר על פערי הניסיון והידע הכרוכים במעבר בין תפקידים ותחומים בתעשיה. 

רוצים גם?

לטיפים מתוך הקורס לחצו כאן!

שיתוף ידע והרצאות:

השקת הגילדה!

השקנו את BinyamintechGuilds הקהילה המקצועית לאנשי ונשות הייטק בבנימין, שתהווה פלטפורמה לשיתוף ידע, הזדמנויות וחיבורים בין אנשים מהתחום באזורינו. דובר הבכורה של כל הטוב הזה היה יונתן קאראס, Partner&CTO @Lionschain Capital שפתח לנו את הראש והכיר לנו את היתרונות של שימוש ב-blockchain לא רק עבור מטבעות.

מפגש גילדה בנילי

שמענו 2 הרצאות על מתודולוגיות עבודה בחברות מובילות. התחלנו עם נתנאל אוחיון מנילי שהיה Technical Team Lead ב- Yotpo ודיבר על שבירת monolith ל- microservices ואפילו השתדרג בעקבות אותה הרצאה לתפקיד חדש בסטארטאפ של אחד מחברי הגילדה! המשכנו עם  אופיר לוי מכפר האורנים Head of AI בקבוצת Geospatial הבינלאומית של Intel שסיפר על החדשנות שלהם בתחום ניהול נכסים בענן ובניית מפות תלת מימד שבין השאר מסייעות גם למובילאיי להתריע בזמן אמת על תקלות בכביש כמו בורות ועצמים מסוכנים אחרים.

פרסיליה גוש אדומים

נפגשנו עם יוסי בודה Co-founder & CTO בחברת Ception. יוסי שיתף אותנו באתגרים מעולמות היזמות וחשף אותנו לטכנולוגיה מרתקת של פיתוח כלים כבדים אוטונומים להגברת יעילות ובטיחות בעולמות הבניה והכרייה.

בית הפסנתר כפר אדומים

במסגרת סדרת אירועי החורף של הגילדה נפגשנו שוב בכפר אדומים ושמענו מאיתן קפלן, Technical  Project Manager  ב-Amazon, איך נראית מקרוב עבודה של מנהל פרוייקטים בחברה ענקית. מיד אחריו זכינו גם להרצאה מרתקת של יונתן עמית שפירא, Space Systems Engineer על אתגרים ומגמות בהנדסת מערכות חלל. 

סשן Hands-On למפתחים

בערב הזה החלטנו קצת ללכלך את הידיים בקוד! ערב שכולו למפתחים מנוסים, עם יעל גרין מנופי פרת, שבדיוק באותו השבוע התקדמה למשרת Team Lead בחברת Imubit. יעל הנחתה את הסשן במקצועיות ואפשרה לנו ללמוד טכנולוגיות חדשות ככה שנישאר תמיד בעניינים. 

מפגש גילדה אצלנו במתחם

זה בעצם היה הערב שגלגל את קורס ראשי הצוותים המוצלח של הגילדה. הוא התחיל בהרצאה של יוסי סבתו מעפרה NetSec Development Manager בחברת Imperva שסיפר על תקיפות Ddos ואפילו השאיר את אחד העובדים שלו במשרד עד מאוחר כדי להדגים לנו את הכל ב-Live session.

אחריו צללנו לעולמות אחרים לגמרי בהרצאה של אלעד דיאמנט ממגרון VP Design בחברת הסטארטאפ Duve, אותו אנחנו כבר מכירים תקופה ארוכה כשוכר הותיק ביותר של המתחם שלנו בבנימין טק! אלעד ריתק אותנו בהרצאה על אתגרים בעולמות חווית המשתמש, על הדרך להבין את הבעיה לעומק ולמצוא את הפיתרון המדוייק.

 

כנסים ואירועים:

כנס תעסוקריירה

בשיתוף עם חברי הגילדה ומרכז הצעירים של בנימין הרמנו ערב לצעירים שנמצאים בשלבי חיפוש המקצוע שלהם לחיים (או לפחות לשנים הקרובות) וחושבים ברצינות על השתלבות בהייטק.  תודה רבה ליונית דמארי, ישראל מרטין ואלעד דיאמנט שחשפו את החבר'ה לתפקידים השונים בהייטק ושיתפו מהזויות השונות של ה -Release Manager  ה-Product Owner וה-VP Design וגם קצת בפן האישי על איך כל אחד התגלגל לתפקיד שהוא עושה כיום, ואיך זה נראה מבפנים

 

אירוע קיץ שנתי

הרמנו לחיים לקראת ראש השנה בערב מפנק והפקנו את החוברת הראשונה של הגילדה עם התובנות והלקחים שלכם מהשנה שחלפה

צפו בחוברת

כל הזכויות שמורות לבנימין טק

אבל עזבו זכויות, אנחנו בעיקר מרגישים מחוייבות לעודד פה בבנימין חדשנות ויזמות בראש קהילתי נעים ומזמין 🙂

שלחו פרטים

וניצור איתכם קשר

שלחו פרטים

וניצור איתכם קשר

שלחו פרטים

וניצור איתך קשר

שאלה מעולה :)

חלל עבודה משותף (המכונה באנגלית: Coworking Space) הוא סביבת עבודה שבה מתאספים פרטים וחברות שונות, בדרך כלל בתחילת דרכן או כשהן בשלבי התפתחות, לשם פעילות עסקית.

חלל העבודה המשותף מאפשר שכירת מרחב עבודה שיתופי לעצמאיים, כתחליף לעבודה מהבית או שכירות משרד ומציע תנאי עבודה נוחים אף משותפים כמו מטבח, ולובי, ובנוסף משמש גם לאירועים עסקיים וחברתיים.

אדם הבוחר לעבוד מתוך מתחם עבודה יכול להשקיע את עיקר זמנו בפיתוח העסק שלו ופחות באדמיניסטרציה. כל מה שקשור להוצאות המשרד, מדפסות, ריהוט, אינטרנט, ניקיון, חדרי ישיבות וכו' הוא מקבל כחלק מהשירות שמציעות החברה שמספקת את חלל העבודה המשותף.

מטרה משנית של חלל העבודה המשותף היא יצירת קהילה עסקית- חברתית.

מתוך ״ויקיפדיה״